Aktuell lokal tid her Comonfort, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Comonfort? Svar: Comonfort (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Comonfort tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Comonfort info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 300 = 0.198‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1794 m |
| GPS-koordinater | 20° 43' 22" Nord, 100° 45' 34.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2304.2 km (1431.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7702.9 km (4786.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Comonfort som standard by
Tid på dagen i Comonfort nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.198‰ MEX Befolkning



