Aktuell lokal tid her Concepcion del Oro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Concepcion del Oro? Svar: Concepcion del Oro (Zacatecas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Concepcion del Oro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Concepcion del Oro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 523 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2073 m |
| GPS-koordinater | 24° 36' 47.7" Nord, 101° 25' 6.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2736.7 km (1700.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7270.3 km (4517.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Concepcion del Oro som standard by
Tid på dagen i Concepcion del Oro nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



