Aktuell lokal tid her Concordia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Concordia? Svar: Concordia (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Concordia tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Concordia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 328 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 115 m |
| GPS-koordinater | 23° 17' 13" Nord, 106° 3' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2589.3 km (1608.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7417.8 km (4609.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Concordia som standard by
Tid på dagen i Concordia nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:45 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



