Aktuell lokal tid her Concordia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Concordia? Svar: Concordia (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Concordia tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Concordia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 964 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1108 m |
| GPS-koordinater | 25° 46' 47.4" Nord, 103° 7' 1.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2866.4 km (1781.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7140.6 km (4437 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Concordia som standard by
Tid på dagen i Concordia nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:38 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



