Aktuell lokal tid her Conjunto Habitacional Villas del Pedregal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Conjunto Habitacional Villas del Pedregal? Svar: Conjunto Habitacional Villas del Pedregal (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Conjunto Habitacional Villas del Pedregal tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Conjunto Habitacional Villas del Pedregal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 934 = 0.097‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1949 m |
| GPS-koordinater | 19° 41' 1" Nord, 101° 18' 13" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2188.6 km (1359.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7818.4 km (4858.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Conjunto Habitacional Villas del Pedregal som standard by
Tid på dagen i Conjunto Habitacional Villas del Pedregal nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.097‰ MEX Befolkning



