Aktuell lokal tid her Conjunto Urbano la Loma I, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Conjunto Urbano la Loma I? Svar: Conjunto Urbano la Loma I (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Conjunto Urbano la Loma I tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Conjunto Urbano la Loma I info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 192 = 0.055‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2731 m |
| GPS-koordinater | 19° 19' 35" Nord, 99° 43' 55" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2148.9 km (1335.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7858.2 km (4882.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Conjunto Urbano la Loma I som standard by
Tid på dagen i Conjunto Urbano la Loma I nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.055‰ MEX Befolkning



