Aktuell lokal tid her Copala, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Copala? Svar: Copala (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Copala tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Copala info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 875 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 40 m |
| GPS-koordinater | 16° 36' 27.9" Nord, 98° 58' 41.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1846.6 km (1147.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8160.5 km (5070.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Copala som standard by
Tid på dagen i Copala nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



