Aktuell lokal tid her Copoya, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Copoya? Svar: Copoya (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:16 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Copoya tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Copoya info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 287 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 852 m |
| GPS-koordinater | 16° 42' 42.9" Nord, 93° 7' 15.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1858.2 km (1154.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8148.9 km (5063.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Copoya som standard by
Tid på dagen i Copoya nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



