Aktuell lokal tid her Coquimatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Coquimatlán? Svar: Coquimatlán (Colima) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Coquimatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Coquimatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 061 = 0.116‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 350 m |
| GPS-koordinater | 19° 12' 22.5" Nord, 103° 48' 34.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2135.5 km (1327 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7871.5 km (4891.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Coquimatlán som standard by
Tid på dagen i Coquimatlán nå
![]() 06:16 |
![]() |
![]() 19:28 |

= 0.116‰ MEX Befolkning



