Aktuell lokal tid her Córdoba, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Córdoba? Svar: Córdoba (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Córdoba tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Córdoba info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 134 403 = 1.195‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 846 m |
| GPS-koordinater | 18° 53' 9" Nord, 96° 55' 52.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2099.9 km (1304.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7907.2 km (4913.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Córdoba som standard by
Tid på dagen i Córdoba nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 19:00 |

= 1.195‰ MEX Befolkning



