Aktuell lokal tid her Cosalá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cosalá? Svar: Cosalá (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cosalá tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Cosalá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 910 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 376 m |
| GPS-koordinater | 24° 24' 54" Nord, 106° 41' 26.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2714.7 km (1686.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7292.4 km (4531.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cosalá som standard by
Tid på dagen i Cosalá nå
![]() 05:18 |
![]() |
![]() 18:50 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



