Aktuell lokal tid her Cosamaloapan de Carpio, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cosamaloapan de Carpio? Svar: Cosamaloapan de Carpio (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cosamaloapan de Carpio tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cosamaloapan de Carpio info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 28 768 = 0.256‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 18° 22' 3.3" Nord, 95° 47' 54.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2042.3 km (1269 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7964.8 km (4949.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cosamaloapan de Carpio som standard by
Tid på dagen i Cosamaloapan de Carpio nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 0.256‰ MEX Befolkning



