Aktuell lokal tid her Cosolapa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cosolapa? Svar: Cosolapa (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cosolapa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cosolapa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 320 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 220 m |
| GPS-koordinater | 18° 36' 7" Nord, 96° 40' 58" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2068.3 km (1285.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7938.7 km (4932.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cosolapa som standard by
Tid på dagen i Cosolapa nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



