Aktuell lokal tid her Cotija de la Paz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cotija de la Paz? Svar: Cotija de la Paz (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cotija de la Paz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cotija de la Paz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 939 = 0.124‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1640 m |
| GPS-koordinater | 19° 48' 33.2" Nord, 102° 42' 7.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2202.6 km (1368.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7804.5 km (4849.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cotija de la Paz som standard by
Tid på dagen i Cotija de la Paz nå
![]() 06:11 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.124‰ MEX Befolkning



