Aktuell lokal tid her Creel, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Creel? Svar: Creel (Chihuahua) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Creel tidsendringer 2026, 2027 (America/Chihuahua) »
| Creel info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 011 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2346 m |
| GPS-koordinater | 27° 45' 1.9" Nord, 107° 38' 6.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3085.6 km (1917.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6921.5 km (4300.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Creel som standard by
Tid på dagen i Creel nå
![]() 06:15 |
![]() |
![]() 20:01 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



