Aktuell lokal tid her Crucecita, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Crucecita? Svar: Crucecita (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Crucecita tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Crucecita info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 130 = 0.135‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 37 m |
| GPS-koordinater | 15° 46' 8" Nord, 96° 8' 6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1753.3 km (1089.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8253.7 km (5128.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Crucecita som standard by
Tid på dagen i Crucecita nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:52 |

= 0.135‰ MEX Befolkning



