Aktuell lokal tid her Cruz Grande, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cruz Grande? Svar: Cruz Grande (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cruz Grande tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cruz Grande info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 876 = 0.088‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 77 m |
| GPS-koordinater | 16° 43' 20.7" Nord, 99° 7' 24.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1859.4 km (1155.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8147.7 km (5062.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cruz Grande som standard by
Tid på dagen i Cruz Grande nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:05 |

= 0.088‰ MEX Befolkning



