Aktuell lokal tid her Cuajinicuilapa de Santa Maria, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cuajinicuilapa de Santa Maria? Svar: Cuajinicuilapa de Santa Maria (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cuajinicuilapa de Santa Maria tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cuajinicuilapa de Santa Maria info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 390 = 0.083‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 53 m |
| GPS-koordinater | 16° 28' 24.5" Nord, 98° 24' 50" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1831.7 km (1138.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8175.4 km (5079.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cuajinicuilapa de Santa Maria som standard by
Tid på dagen i Cuajinicuilapa de Santa Maria nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.083‰ MEX Befolkning



