Aktuell lokal tid her Cuanajo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cuanajo? Svar: Cuanajo (Michoacán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cuanajo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cuanajo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 110 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2333 m |
| GPS-koordinater | 19° 29' 5.6" Nord, 101° 30' 28" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2166.5 km (1346.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7840.5 km (4871.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cuanajo som standard by
Tid på dagen i Cuanajo nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:20 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



