Aktuell lokal tid her Cuerámaro, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Cuerámaro? Svar: Cuerámaro (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Cuerámaro tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Cuerámaro info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 937 = 0.124‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1724 m |
| GPS-koordinater | 20° 37' 29.9" Nord, 101° 40' 19.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2293.3 km (1425 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7713.8 km (4793.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Cuerámaro som standard by
Tid på dagen i Cuerámaro nå
![]() 06:05 |
![]() |
![]() 19:23 |

= 0.124‰ MEX Befolkning



