Aktuell lokal tid her Delta, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Delta? Svar: Delta (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:17 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Delta vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 42 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Delta tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Delta info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 698 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 32° 21' 17.9" Nord, 115° 11' 46.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3597.5 km (2235.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6409.5 km (3982.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Delta som standard by
Tid på dagen i Delta nå
![]() 05:34 |
![]() |
![]() 19:41 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



