Aktuell lokal tid her Doctor Alberto Oviedo Mota, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Doctor Alberto Oviedo Mota? Svar: Doctor Alberto Oviedo Mota (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Doctor Alberto Oviedo Mota vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 35 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Doctor Alberto Oviedo Mota tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| Doctor Alberto Oviedo Mota info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 064 = 0.072‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 9 m |
| GPS-koordinater | 32° 13' 39.2" Nord, 115° 10' 4.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3583.4 km (2226.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6423.7 km (3991.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Doctor Alberto Oviedo Mota som standard by
Tid på dagen i Doctor Alberto Oviedo Mota nå
![]() 05:35 |
![]() |
![]() 19:41 |

= 0.072‰ MEX Befolkning



