Aktuell lokal tid her Doctor Arroyo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Doctor Arroyo? Svar: Doctor Arroyo (Nuevo León) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Doctor Arroyo tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| Doctor Arroyo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 435 = 0.075‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1716 m |
| GPS-koordinater | 23° 40' 19.6" Nord, 100° 10' 52.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2632.1 km (1635.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7375 km (4582.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Doctor Arroyo som standard by
Tid på dagen i Doctor Arroyo nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.075‰ MEX Befolkning



