Aktuell lokal tid her Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional? Svar: Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 59 240 = 0.527‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1918 m |
| GPS-koordinater | 21° 9' 22" Nord, 100° 55' 57" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2352.3 km (1461.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7654.7 km (4756.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional som standard by
Tid på dagen i Dolores Hidalgo Cuna de la Independencia Nacional nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:21 |

= 0.527‰ MEX Befolkning



