Aktuell lokal tid her Domingo Arenas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Domingo Arenas? Svar: Domingo Arenas (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Domingo Arenas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Domingo Arenas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 812 = 0.052‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2452 m |
| GPS-koordinater | 19° 8' 26.3" Nord, 98° 27' 27" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2128.2 km (1322.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7878.8 km (4895.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Domingo Arenas som standard by
Tid på dagen i Domingo Arenas nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.052‰ MEX Befolkning



