Aktuell lokal tid her Dulce Grande, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Dulce Grande? Svar: Dulce Grande (San Luis Potosí) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Dulce Grande tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Dulce Grande info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 426 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1992 m |
| GPS-koordinater | 23° 0' 6.3" Nord, 102° 10' 26.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2557.6 km (1589.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7449.5 km (4628.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Dulce Grande som standard by
Tid på dagen i Dulce Grande nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



