Aktuell lokal tid her Dzidzantun, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Dzidzantun? Svar: Dzidzantun (Yucatán) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Dzidzantun tidsendringer 2026, 2027 (America/Merida) »
| Dzidzantun info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 301 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 10 m |
| GPS-koordinater | 21° 14' 56.3" Nord, 89° 2' 31.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2362.7 km (1468.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7644.4 km (4750 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Dzidzantun som standard by
Tid på dagen i Dzidzantun nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 18:33 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



