Aktuell lokal tid her Ejutla de Crespo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Ejutla de Crespo? Svar: Ejutla de Crespo (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ejutla de Crespo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Ejutla de Crespo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 117 = 0.072‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1460 m |
| GPS-koordinater | 16° 33' 58.4" Nord, 96° 43' 52.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1842 km (1144.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8165.1 km (5073.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Ejutla de Crespo som standard by
Tid på dagen i Ejutla de Crespo nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 18:55 |

= 0.072‰ MEX Befolkning



