Aktuell lokal tid her El Campanario y Oradel, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Campanario y Oradel? Svar: El Campanario y Oradel (Tamaulipas) ligger i "CDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -5) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
El Campanario y Oradel vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 20 time (r), 35 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» El Campanario y Oradel tidsendringer 2026, 2027 (America/Matamoros) »
| El Campanario y Oradel info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 951 = 0.062‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 144 m |
| GPS-koordinater | 27° 28' 23" Nord, 99° 37' 12" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3054.7 km (1898.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6952.3 km (4320 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Campanario y Oradel som standard by
Tid på dagen i El Campanario y Oradel nå
![]() 06:43 |
![]() |
![]() 20:28 |

= 0.062‰ MEX Befolkning



