Aktuell lokal tid her El Colomo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Colomo? Svar: El Colomo (Colima) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Colomo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Colomo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 908 = 0.097‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 16 m |
| GPS-koordinater | 19° 3' 39.6" Nord, 104° 15' 30.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2119.4 km (1316.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7887.7 km (4901.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Colomo som standard by
Tid på dagen i El Colomo nå
![]() 06:18 |
![]() |
![]() 19:30 |

= 0.097‰ MEX Befolkning



