Aktuell lokal tid her El Crucero de Santa María, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Crucero de Santa María? Svar: El Crucero de Santa María (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Crucero de Santa María tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Crucero de Santa María info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 500 = 0.067‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1320 m |
| GPS-koordinater | 20° 22' 59.4" Nord, 103° 51' 40.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2266.4 km (1408.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7740.7 km (4809.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Crucero de Santa María som standard by
Tid på dagen i El Crucero de Santa María nå
![]() 06:14 |
![]() |
![]() 19:31 |

= 0.067‰ MEX Befolkning



