Aktuell lokal tid her El Dorado, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Dorado? Svar: El Dorado (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Dorado tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| El Dorado info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 136 = 0.126‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 7 m |
| GPS-koordinater | 24° 19' 22.2" Nord, 107° 21' 46.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2704.4 km (1680.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7302.6 km (4537.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Dorado som standard by
Tid på dagen i El Dorado nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:53 |

= 0.126‰ MEX Befolkning



