Aktuell lokal tid her El Fuerte de Montes Claros, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Fuerte de Montes Claros? Svar: El Fuerte de Montes Claros (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Fuerte de Montes Claros tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| El Fuerte de Montes Claros info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 171 = 0.099‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 84 m |
| GPS-koordinater | 26° 25' 0.7" Nord, 108° 37' 5.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2937.3 km (1825.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7069.8 km (4393 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Fuerte de Montes Claros som standard by
Tid på dagen i El Fuerte de Montes Claros nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.099‰ MEX Befolkning



