Aktuell lokal tid her El Higo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Higo? Svar: El Higo (Veracruz) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Higo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Higo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 175 = 0.073‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 37 m |
| GPS-koordinater | 21° 46' 1.5" Nord, 98° 27' 6.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2420.3 km (1503.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7586.8 km (4714.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Higo som standard by
Tid på dagen i El Higo nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.073‰ MEX Befolkning



