Aktuell lokal tid her El Llano, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Llano? Svar: El Llano (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Llano tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Llano info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 794 = 0.105‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2064 m |
| GPS-koordinater | 20° 3' 55.3" Nord, 99° 19' 11.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2231.1 km (1386.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7776 km (4831.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Llano som standard by
Tid på dagen i El Llano nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.105‰ MEX Befolkning



