Aktuell lokal tid her El Niño, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Niño? Svar: El Niño (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
El Niño vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 38 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» El Niño tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| El Niño info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 999 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 229 m |
| GPS-koordinater | 32° 30' 27" Nord, 116° 47' 31" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3614.5 km (2245.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6392.6 km (3972.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Niño som standard by
Tid på dagen i El Niño nå
![]() 05:40 |
![]() |
![]() 19:48 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



