Aktuell lokal tid her El Oro de Hidalgo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Oro de Hidalgo? Svar: El Oro de Hidalgo (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Oro de Hidalgo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Oro de Hidalgo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 805 = 0.061‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2748 m |
| GPS-koordinater | 19° 48' 9.8" Nord, 100° 7' 50.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2201.9 km (1368.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7805.2 km (4849.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Oro de Hidalgo som standard by
Tid på dagen i El Oro de Hidalgo nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 0.061‰ MEX Befolkning



