Aktuell lokal tid her El Pino, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Pino? Svar: El Pino (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Pino tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Pino info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 332 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2314 m |
| GPS-koordinater | 19° 21' 5" Nord, 98° 56' 54" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2151.7 km (1337 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7855.4 km (4881.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Pino som standard by
Tid på dagen i El Pino nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



