Aktuell lokal tid her El Pueblito, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Pueblito? Svar: El Pueblito (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Pueblito tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Pueblito info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 71 254 = 0.634‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1817 m |
| GPS-koordinater | 20° 32' 23" Nord, 100° 26' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2283.8 km (1419.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7723.3 km (4799 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Pueblito som standard by
Tid på dagen i El Pueblito nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.634‰ MEX Befolkning



