Aktuell lokal tid her El Refugio, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Refugio? Svar: El Refugio (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:26 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Refugio tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Refugio info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 694 = 0.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1302 m |
| GPS-koordinater | 20° 40' 17" Nord, 103° 44' 21.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2298.4 km (1428.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7708.6 km (4789.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Refugio som standard by
Tid på dagen i El Refugio nå
![]() 06:13 |
![]() |
![]() 19:31 |

= 0.051‰ MEX Befolkning



