Aktuell lokal tid her El Rosario, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Rosario? Svar: El Rosario (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Rosario tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| El Rosario info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 577 = 0.13‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 17 m |
| GPS-koordinater | 24° 15' 20" Nord, 107° 10' 58" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2697 km (1675.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7310.1 km (4542.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Rosario som standard by
Tid på dagen i El Rosario nå
![]() 05:20 |
![]() |
![]() 18:52 |

= 0.13‰ MEX Befolkning



