Aktuell lokal tid her El Salto, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Salto? Svar: El Salto (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Salto tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Salto info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 22 550 = 0.2‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1563 m |
| GPS-koordinater | 20° 19' 60" Nord, 104° 30' 0" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2260.9 km (1404.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7746.2 km (4813.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Salto som standard by
Tid på dagen i El Salto nå
![]() 06:17 |
![]() |
![]() 19:33 |

= 0.2‰ MEX Befolkning



