Aktuell lokal tid her El Saúz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Saúz? Svar: El Saúz (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:29 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Saúz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Saúz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 569 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1909 m |
| GPS-koordinater | 20° 28' 39.9" Nord, 100° 6' 55.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2276.9 km (1414.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7730.2 km (4803.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Saúz som standard by
Tid på dagen i El Saúz nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:16 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



