Aktuell lokal tid her El Sauzal, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Sauzal? Svar: El Sauzal (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
El Sauzal vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 22 time (r), 38 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» El Sauzal tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| El Sauzal info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 085 = 0.081‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 20 m |
| GPS-koordinater | 31° 53' 35.8" Nord, 116° 41' 33.2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3546.2 km (2203.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6460.9 km (4014.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Sauzal som standard by
Tid på dagen i El Sauzal nå
![]() 05:42 |
![]() |
![]() 19:46 |

= 0.081‰ MEX Befolkning



