Aktuell lokal tid her El Verde, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her El Verde? Svar: El Verde (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» El Verde tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| El Verde info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 556 = 0.067‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1542 m |
| GPS-koordinater | 20° 33' 20.4" Nord, 103° 16' 44.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2285.6 km (1420.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7721.5 km (4797.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still El Verde som standard by
Tid på dagen i El Verde nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.067‰ MEX Befolkning



