Aktuell lokal tid her Eldorado, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Eldorado? Svar: Eldorado (Sinaloa) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:18 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Eldorado tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| Eldorado info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 197 = 0.117‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 24° 19' 28" Nord, 107° 22' 2" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2704.6 km (1680.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7302.4 km (4537.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Eldorado som standard by
Tid på dagen i Eldorado nå
![]() 05:21 |
![]() |
![]() 18:53 |

= 0.117‰ MEX Befolkning



