Aktuell lokal tid her Emiliano Zapata (Santo Domingo), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Emiliano Zapata (Santo Domingo)? Svar: Emiliano Zapata (Santo Domingo) (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Emiliano Zapata (Santo Domingo) tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Emiliano Zapata (Santo Domingo) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 331 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2539 m |
| GPS-koordinater | 19° 34' 47" Nord, 99° 47' 17" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2177.1 km (1352.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7830 km (4865.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Emiliano Zapata (Santo Domingo) som standard by
Tid på dagen i Emiliano Zapata (Santo Domingo) nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:13 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



