Aktuell lokal tid her Emiliano Zapata, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Emiliano Zapata? Svar: Emiliano Zapata (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Emiliano Zapata tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Emiliano Zapata info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 25 309 = 0.225‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2297 m |
| GPS-koordinater | 19° 20' 37" Nord, 98° 58' 29" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2150.8 km (1336.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7856.3 km (4881.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Emiliano Zapata som standard by
Tid på dagen i Emiliano Zapata nå
![]() 05:57 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.225‰ MEX Befolkning



