Aktuell lokal tid her Emiliano Zapata, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Emiliano Zapata? Svar: Emiliano Zapata (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Emiliano Zapata tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Emiliano Zapata info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 608 = 0.165‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 30 m |
| GPS-koordinater | 17° 44' 26.1" Nord, 91° 45' 58.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1972.6 km (1225.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8034.5 km (4992.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Emiliano Zapata som standard by
Tid på dagen i Emiliano Zapata nå
![]() 05:31 |
![]() |
![]() 18:38 |

= 0.165‰ MEX Befolkning



