Aktuell lokal tid her Emiliano Zapata, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her Emiliano Zapata? Svar: Emiliano Zapata (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Emiliano Zapata tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| Emiliano Zapata info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 722 = 0.078‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2498 m |
| GPS-koordinater | 19° 39' 15" Nord, 98° 32' 47" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2185.3 km (1357.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7821.7 km (4860.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still Emiliano Zapata som standard by
Tid på dagen i Emiliano Zapata nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:08 |

= 0.078‰ MEX Befolkning



